Fitness Food » Nabídka » Kdo jsme

Kdo jsme

Kdo jsme

Fit Food For You je mladá začínající firma, za kterou stojí tři zakladatelé. Dohromady nás spojil zájem o dobré a kvalitní jídlo, zdravý životní styl a především touha přesvědčit ostatní, že dokážeme nabídnout i něco víc, než je jen „dietní krabičkové stravování“. To byl také hlavní důvod, proč jsme ukončili spolupráci s již existující firmou (pro kterou jsme vyráběli jídelní sety) a rozhodli se jít vlastní cestou. Chceme naše budoucí klienty přesvědčit o tom, že pokud se pokrmy připravují z kvalitních a čerstvých surovin, vhodně se kombinují a využívá se sezonní nabídka a lokální dodavatelé potravin, tak bude vždy jídlo nejen velmi chutné, ale i zdravé a nutričně vyvážené.

A kdo tedy stojí za Fit Food For You?

Petr Čulík, šéfkuchař – Všechny pokrmy, které budete ochutnávat z našich menu pro Vás připravuje právě on a jeho tým. Petr má za sebou více než 15 let praxe v gastronomii, posledních 8 let pracoval jako šéfkuchař v mezinárodním pražském hotelu.

Jaroslav Kotík, výživový poradce – Společně s Petrem Čulíkem se podílí na sestavování menu a dbá na dodržování správných výživových hodnot a vhodnou kombinaci pokrmů. Své znalosti o zdravé výživě též využívá v oblasti naturální kulturistiky, kde dosáhl na titul mistra Evropy.

Petr Plevák, majitel Fitness Luka Apollon – Otec myšlenky založení společnosti a především zkušený podnikatel. Petr se podílí na běžném provozu firmy nejen z pohledu gastronomie, ale i zajišťuje bezproblémový chod po stránce technického vybavení.

Naší prioritou je a vždy bude individuální přístup k zákazníkovi a férové jednání.

Proto na rovinu říkáme:

 1. nemáme týmy odborníků na sestavování menu jako všichni ostatní
 2. nemáme call centrum, kde bychom vyřizovali Vaše objednávky
 3. nebudeme nabízet nesmysl jídelních programů / tarifů /, kde se zákazník jednoduše ztratí
 4. nevěříme na dietní krátkodobé trendy, které stejně nenahradí rozumné a vyvážené stravování
 5. nebudeme prezentovat nereálné fotografie jídel – nestydíme se za jídlo v krabičce.

Seznamte se s naším týmem

Čulík

Petr Čulík

Šéfkuchař

Všechny pokrmy, které budete ochutnávat z našich menu pro Vás připravuje právě on a jeho tým. Petr má za sebou více než 15 let praxe v gastronomii, posledních 8 let pracoval jako šéfkuchař v mezinárodním pražském hotelu.

Kotík

Jaroslav Kotík

Výživový poradce

Společně s Petrem Čulíkem se podílí na sestavování menu a dbá na dodržování správných výživových hodnot a vhodnou kombinaci pokrmů. Své znalosti o zdravé výživě též využívá v oblasti naturální kulturistiky, kde dosáhl na titul mistra Evropy

Plevák

Petr Plevák

Majitel Fitness Luka Apollon

Otec myšlenky založení společnosti a především zkušený podnikatel. Petr se podílí na běžném provozu firmy nejen z pohledu gastronomie, ale i zajišťuje bezproblémový chod po stránce technického vybavení.

Komentáře

  Vendula Perbecká
  7 Březen 2022 10:57 Citovat

  Vřelý a osobní přístup, opravdu skvělé jídlo a velmi příznivá cena. Jídlo kvalitní, zasytí a ochutnáte spoustu nových věcí! Za mě velká spokojenost, za jeden měsíc krabiček mám dole 3 kg, bez nesmyslných diet a jsem velmi spokojená!
  Určitě, kdo váháte, zda pořídit či nikoli - 100% do toho jděte, rozhodně nebudete zklamaní!

  Renata
  28 Březen 2022 18:52 Citovat

  Na začátku roku jsem se rozhodla pro změnu a tak jsem ten krok udělala. A vážení, jsem nad míru spokojená, jak s kvalitou jídel (jsou luxusní, vyvážená, krásně naservírovaná - jí se očima), tak i s přístupem celého týmu, kterému uděluji velkou poklonu, děkuji vždy za vstřícnost a ochotu. Každýmu, kdo se rozhodne cokoli změnit ve svém životě, tak vřele doporučiji a zklamaní teda určitě nebudete 😊

  Daniela
  13 Říjen 2022 08:37 Citovat

  Tohle krabickove stravovani je vyborne. Uz jednou jsem jedno zkusila a bylo sice levnejsi, ale jidlo se nedalo jist a jeste k tomu jsem si musela stale neco dokupovat, stale mela chut na sladke.
  S timto vyberem jsem mlsat uplne zapomnela:)

  Elena
  13 Říjen 2022 10:44 Citovat

  We've been ordering the food for a month and it's just amazing. The quality of products is so high, all boxes are delicious, portions are big. But the main thing we feel so light after that, there is no such heaviness like after consuming a simple salad from a regular restaurant. So, I highly recommend the food. You'll not definitely regret.

  Nel
  20 Leden 2023 19:03 Citovat

  Na Krabičky od Fit Food For You jsem byla velice zvědavá. Výběr programů bohatý a fotky lákavé. Osobně jsem náročná na úpravu rýže a komplexní chuť jídla. Po prvním soustu jsem věděla, že rýže je přesně taková, jakou vyžaduji. Všechna jídla, která jsem ochutnala, měla luxusní chuť. Kreativní práce kuchaře je znát. Jednoduše "Wow". V topu jsou za mě snídaně a svačiny. Porce odpovídající a navíc jsou za výbornou cenu. Super domluva, zakládají si na spokojenosti klienta a to je to nejdůležitější! Velká spokojenost, kéž by takových firem bylo víc. Mínusy? Neexistují. „Thanks for you“

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.